Skip to content

Kontakt

Masz pytania, sugestie, czy chcesz podzielić się swoją podróżniczą historią? Skontaktuj się z nami! Jesteśmy tutaj, aby słuchać, pomagać i inspirować. Oto wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby się z nami skontaktować.

Formularz Kontaktowy

Preferujesz szybki i wygodny sposób kontaktu? Wypełnij nasz formularz kontaktowy dostępny na stronie. Podaj swoje imię, adres e-mail, temat wiadomości i treść zapytania. Nasz zespół odpowie na Twoje pytanie jak najszybciej.

  Godziny Pracy Biura

  Nasz zespół jest dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00. W tych godzinach możesz nas również odwiedzić w naszym biurze w Warszawie lub zadzwonić. W weekendy i święta nasze biuro jest zamknięte, ale możesz zostawić wiadomość e-mail, a my odpowiemy na nią w pierwszym możliwym terminie.

  Śledź nas również na mediach społecznościowych, aby być na bieżąco z naszymi najnowszymi podróżami, inspiracjami i wydarzeniami. Znajdziesz nas na:

  Facebook: @ZycieBezGranic

  Instagram: @zycie_bez_granic

  Twitter: @ZycieBezGranic

  Współpraca i Partnerstwo

  Jesteś zainteresowany współpracą biznesową lub partnerstwem? Skontaktuj się z naszym działem współpracy pod adresem e-mail: [email protected]. Chętnie omówimy możliwości wspólnych projektów, reklamy, sponsorowania czy innych form partnerstwa.